• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kalkulator biegowy, proszę o pomoc

kalkulator biegowy, proszę o pomoc

Od pewnego czasu staram się systematycznie biegać. Czy wiecie może, czy jakość powietrza wpływa niezwykle na bieganie?

woxxxx45

Posty: 2

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Hostelos3

Posty: 19

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

jkiolek56

Posty: 27

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas ogromnego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

xacax

Posty: 4

 
Dobre tętno bieganie może wpływać na Twój trening, zatem warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niesłychanie wiele informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Jasio234

Posty: 2

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

HalskiPol

Posty: 9

 
Należałoby sprawdzać sobie dobre tętno bieganie. Dlatego na dużo stronach możesz odszukać dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić dobre tętno.

Michasik

Posty: 27

 
Jeżeli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla ludzi, jakie uprawiają sport. Można na niej odszukać również inne kalkulatory, a zarówno istotne informacje na temat biegania.

Klarka34

Posty: 5

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Asia

Posty: 2

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Yuri20

Posty: 5