• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

szukam dobrych kosmetyków nturalnych

szukam dobrych kosmetyków nturalnych

W jaki sposób dopasowałyście skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej? Sporo rozwiązań na rynku i nie wiem do końca, jak podejść do zakupu. Nie chcę też ryzykować dziwnym składem, ale jak potwierdzić, czy konkretny preparat zadziała?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

Fanatyk

Posty: 11

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

azbee

Posty: 3

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

Grabow12

Posty: 4

 
No właśnie polskie marki coraz lepsze w świecie kosmetyków. O tej czytałam nawet w zagranicznym, dość popularnym magazynie dla kobiet.

grubyB

Posty: 8

 
Niektóre składniki aktywne nie oszukujmy się to zapychacze, natomiast kwas hialuronowy na pewno działa i nie można tutaj właściwie nic ściemnić. Jak połączysz pielęgnację zewnętrzną z wewnętrzną to zdecydowanie więcej zyskasz.

Booss23

Posty: 5

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

Nikuś23

Posty: 6

 
Markę Naturikke polecam, bo kosmetyki stymulują na pewno odbudowę skóry, ale trzeba chwilę poczekać na wyniki. U mnie mniej więcej po 20-30 dniach skóra odżyła, zaczerwienienie wokół policzków praktycznie niewidoczne, zmarszczki na czole jakby mniejsze, cała twarz bardziej zrelaksowana. To kosmetyki dość nowoczesne, chwalone w niektórych branżowych czasopismach dla kobiet. W składzie nie ma żadnych sztucznych, chemicznych rzeczy i to nawet czuć w zapachu.

gancarczyk67

Posty: 5

 
Staram się regularnie nakładać kosmetyki na dzień i na noc. Wcześniej tylko sporadycznie nakładałam, robiłam maseczki raz na jakiś czas, ale widzę, że jest różnica przy regularnym stosowaniu konkretnych preparatów.

Saagerrak

Posty: 5

 
Uczę się pielęgnacji z japońskich vlogów. Tam niektóre panie po 60 wyglądają lepiej niż u nas 30-latki, więc warto. Te kosmetyki, o których mówisz mają właśnie sporo składników wykorzystywanych w azjatyckiej pielęgnacji. Tym bardziej można polecić.

090913123

Posty: 4