• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

regeneracja organizmu, gdzie szukać ?

regeneracja organizmu, gdzie szukać ?

Potrzebna jest mi regeneracja organizmu. Chciałabym sięgnąć z komory normobarycznej. Czy wiecie może gdzie wykonują sesję w takiej komorze i ile to mniej więcej kosztuje?

Jacek1812

Posty: 1

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o wiele lepiej. Pożądane byłoby spróbować, jeśli doskwierają Ci jakieś kłopoty zdrowotne lub pragniesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

Marioleczka

Posty: 3

 
Powiem Ci, iż ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam już na paru sesjach i widzę poprawę w własnej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie bardzo polecana.

Noruhe

Posty: 2

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie przeróżnych chorób, czy urazów. Ja również miałem troszkę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po kilku sesjach nie mogłem uwierzyć, że tak mi to pomogło.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a także pomaga w leczeniu różnych chorób. Warto dowiedzieć się uprzednio lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

Klara323

Posty: 2

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich osób. Jednak warto pamiętać, aby dowiedzieć się, które są przeciwwskazania. Wiem tylko, iż z tlenoterapii mogą korzystać nawet drobne dzieci.

TomekK

Posty: 4