• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

busy do Niemiec, która firma ?

busy do Niemiec, która firma ?

Chce się pozyskać busem do Niemiec z pomorskiego i chciałbym wybrać firmę, jaka ma w tym niezmiernie wielkie doświadczenie.

mack

Posty: 1

 
Korzystałem z oferty firmy, jaka organizuje wyjazdy do Niemiec. Mają busy niezmiernie komfortowe i nowe, zatem nawet te dłuższe trasy to nie był jakiś większy problem. Należałoby z taką firmą współpracować, albowiem poza ceną właśnie bezpieczeństwo jest niezmiernie znaczące, a tutaj mieliśmy je gwarantowane na wysokim poziomie.

book32

Posty: 15

 
Szukając firmy, która zajmuje się przewozami pasażerskimi do Niemiec trzeba zwracać spostrzeżenie na to, jakimi samochodami się poruszają. Ich stan techniczny jest niezmiernie ważny, bowiem zapewnia nam dotarcie na miejsce o czasie.

Elumino56

Posty: 2

 
Firmę od przewozów do Niemiec znajdziecie na https://www.beatabus.pl. Sam korzystam z ich usług jak jadę do pracy i zawsze jestem bardzo zadowolony.

gurbum

Posty: 10

 
Oferty zawsze porównuje i dopiero wtedy dzwonię do jednej z firm. Dość częstokroć jeżdżę do Niemiec, dlatego cena ma dla mnie znaczenie. Bez wątpienia komfort też, dlatego trzeba odszukać złoty środek i wtedy będzie dobrze.

Dezmok56

Posty: 2

 
Jeżeli wybiera się kilka osób to najlepiej rezerwować całego busa i wtedy jest o sporo weselej. My już tak kilka razy robiliśmy. Korzystamy z różnych firm, zatem nie jestem w stanie polecić Wam tej jednej konkretnej. Trzeba porównywać sobie inne ciekawe oferty.

pawel253

Posty: 3

 
Mnie zawsze interesuje bezpieczeństwo i na to zwracam uwagę. Cena? Naturalnie byłoby dobrze gdyby była niska, lecz nie przesadzajmy, że cena jest ważniejsza niż dotarcie do celu w jednym kawałku. Należałoby sprawdzać, kto ma kierować samochodem i jakie to są samochody.

Dosti

Posty: 9

 
Nie ma problemów ze znalezieniem firmy, która oferuje przewozy busami do Niemiec z pomorskiego, bo sam ostatnio z takiej korzystałem. Z pomorskiego jest blisko do Niemiec, dlatego firm jest tam bardzo dużo. Wystarczy sobie wszystko porównać, a wtedy znajdziemy taką firmę, jaka spełnia nasze oczekiwania.

labuh

Posty: 4

 
Busy to tani transport, zatem tak wiele ludzi z niego korzysta. Nie ma się, co dziwić, iż firm jest niesłychanie dużo, bo jednak sporo z nas liczy się z kosztami transportu.

olbrzym88

Posty: 16